^
Get Adobe Flash player

Palmares

2014 (5de jaars elite)

Overwinningen:

  • Erembodegem
  • Sint Maria Lierde

2de plaats:

  • Dottenijs

3de plaats :

  • BK weg Wielsbeke
  • GP Samyn UCI 1.2

4de plaats :

  • Gent-Wevelgem UCI 1.2

5de plaats :

  • Omoop van het Hageland Tielt-Winge UCI 1.2

6de plaats :

  • Omoop het Nieuwsblad  UCI 1.2

Winnaar Lotto cycling cup & bergklassement lotto cycling cup

 

2013 (4de jaars elite)

Overwinningen:

  • Strijpen
  • Bambrugge

2de plaats:

  • Erondegem UCI 1.2
  • Passendale
  • Emptinne

3de plaats :

  • BK weg La Roche
  • Vrasene

Winnaar Lotto cycling cup & bergklassement lotto cycling cup

 
 

2012 (3de jaars elite) 

Overwinningen:

  • PK weg Bambrugge
  • PK tijdrijden Ursel
  • Kontich
  • Haaltert
  • Emptinne

2de plaats:

  • BK tijdrijden Lac de l’eau d’heure,
  • eindklassement Bretagne UCI 2.2
  • rit 1 Bretagne
  • rit 3 Bretagne
  • Bambrugge
  • Wodecq 

3de plaats

  • Fayt-Le-Franc
  • Zwevegem
  • 5de rit Ardeche

4de plaats

  • Hillegem
  • Achene

5de plaats

  • Rotselaar
  • Belsele
  • rit 2 Bretagne

  

2011 (2de jaars elite):

Overwinningen :

  • PK tijdrijden Ursel
  • nationale testtijdrit Opoeteren
  • Snaaskerke
  • Bambrugge

2de plaats

  • BK Hooglede
  • PK weg
  • Tour De Limousin (Rit 1)

3de plaats

  • Wodecq

4de plaats

  • Waarschoot
  • BK tijdrijden Tervuren
  • Erpe-Mere

5de plaats

  • Tielt-Winge
  • Exloo
  • ster zeeuwse eilanden proloog

 

2010 (1ste jaar elite) :

1ste plaats

  • Bambrugge
  • Noorderwijk

2de plaats

  • Wodecq
  • PK tijdrijden Aalter
  • Leeuwergem

3de plaats

  • Zwevegem
  • Middelkerke
  • Passendale
  • Begijnendijk
  • Sinaai

4de plaats

  • Beauraing
  • Erondegem

5de plaats

  • Burcht
  • Deerlijk

Winnares jongerenklassement Wielertrofee-Vlaanderen

2de plaats eindklassement Wielertrofee-Vlaanderen

Geselecteerd voor WK te Australië

 

2009 (4de jaar belofte):

2de plaats

  • Westkerke

3de plaats

  • Boezinge
  • Begijnendijk
  • Evergem
  • Erwetegem
  • De Pinte
  • Muizen

4de plaats

  • Gijzenzele
  • Heusden-Zolder
  • Erondegem
  • Bornem

5de plaats

  • Sinaai
  • Beauraing

Geselecteerd voor het EK te Hooglede-Gits

Winnaar jongerenklassement Wielertrofee-Vlaanderen

2de plaats eindklassement Wielertrofee-Vlaanderen

 

2008 (3de jaar belofte):

3de plaats

  • Olen

5de plaats

  • Erondegem

 

2007 (2de jaar belofte):

overwinningen

  • Zingem
  • Evergem

2de plaats

  • Brasschaat

3de plaats

  • Westkerke

4de plaats

  • Hulshout
  • Grembergen

5de plaats

  • Berlare
  • Borlo

 

2006 (1ste jaar belofte) :

overwinning

  • Comines

 

2005 (2de jaar junior):

overwinningen

  • Bissegem
  • Baardegem
  • Massemen
  • PK Evergem

2de plaats

  • Muizen
  • Lommel
  • Steenokkerzeel
  • Kontich

3de plaats

  • Affligem
  • Kontich

4de plaats

  • Lendelede
  • Merchtem

5de plaats

  • Sinaai